دکوراسیون اداری

همه چیز درباره نصاب پارتیشن اداری

نصاب پارتیشن
Rate this post

چطور نصاب پارتیشن اداری باشیم یا برای نصب پارتیشن چه جزئیاتی را باید بدانید؟

برای نصب، جابه جایی و یا خرید پارتیشن اداری اگر سوالی برایتان مطرح است ” با ما تا انتهــای این مطلب همـراه باشیـد تا پاسخ تک تک سوالاتتان را دریابید.

ابزار نصب پارتیشن اداری

ما در سولان برای انجام مراحل نصب پارتیشن اداری به ابزارهایی نیاز داریم که وابسته به نوع هر پروژه از برخی از این محصولات استفاده می کنیم. برخی از این محصولات عبارتند از:

دلر شارژی، دلر برقی، انواع سایزهای پیچ گوشتی و آچار، جعبه ابزار کامل، دستگاه فارسی بر، اره برقی، اره دستی، چسب آکواریوم، چسب یک دو سه، کاتر و …

نصب پارتیشن اداری در تهران

مرکز خرید پارتیشن های اداری در تهران در نقطه متمرکزی در شهر نیست و در مناطق گوناگون شهر، فروشگاه ها و شرکت های بسیاری وجود دارد که می توانید به هر یک از آن ها مراجعه کنید. ما در پارتیشن امکان خرید بصورت اینترنتی را فراهم نموده ایم تا در هر نقطه از شهر که باشید بدون معطلی و اتلاف زمان در ترافیک شهر، به ما دسترسی داشته باشید.

نصب انواع مدل های پارتیشن اداری در کمترین زمان ممکن

با تیم نصب پارتیشن در هرکجای تهران که هستید فاصله ما تا شما یک تماس است: 09124573398

نصاب پارتیشن

هزینه نصب پارتیشن ارزان

هزینه نصب پارتیشن وابسته به عوامل گوناگونی است. حجم پروژه برحسب مترمربع و هم چنین نوع پارتیشن برحسب فریم آن بر قیمت نهایی هزینه نصب تاثیرگذار است. ما در پارتیشن هزینه نصب را بصورت درصدی از جمع رقم فاکتور محاسبه می کنیم که معادل 10 درصد می باشد.

نصب پارتیشن اکوستیک

پارتیشن های اکوستیک اگر بصورت متحرک و با پایه ثابت باشند، در کارخانه بسته بندی می شوند و بطور پیش ساخته به فروش می رسند. اگر در پارتیشن های ثابت درخواست ایجاد حالت اکوستیکی داشته باشیم، نیاز است تا روی سطح پارتیشن پوشش اکوستیک اجرا شود و معمولاً پنل ها از پیش آماده می شوند و در محل نصب صرفاً در جایگاه خود قرار می گیرد.

نصاب پارتیشن شیشه ای فریم دار

نصاب پارتیشن در مدل فریم دار برخلاف نوع فریم لس، فریم ها را در حالتی که قاب بندی شده اند به یکدیگر متصل می نماید. اتصال فریم ها به یکدیگر، اتصال به دیواره های کناری و جانمایی ستون های اتصال پارتیشن جز مراحل نصب پارتیشن فریم دار می باشد. جانمایی درب در مرحله آخر هر پروژه است و تا زمانی که نیاز به اتصال کرنرها نداریم معمولاً درب ها در آخرین مرحله نصب می شوند.

نصاب پارتیشن

جهت مشاهده انوع صندلی اداری کلیک کنید

نصاب پارتیشن شیشه ای مات

هنگام نصب پارتیشن شیشه ای ، مات یا شفاف بودن شیشه در مراحل نصب تفاوتی ایجاد نمی کند و به همان ترتیب رایج نصب می شوند.

_ آیا شیشه های مات با یکدیگر متفاوتند؟

_ تفاوت شیشه ساتینا و شیشه سندبلاست برای نصاب پارتیشن چیست؟

شیشه سندبلاست که یکی از رایج ترین سبک های مات کردن شیشه است، از تکنیک برخورد با سرعت بالای ذرات شن (sands) با شیشه ساخته می شود که با این کار بر اساس ضربه و تکرار خوردگی های سطح شیشه در حین اصابت ذرات، سطحی مات خواهیم داشت. برای جلوگیری از رشد باکتری ها و تجمع گرد و غبار، روی شیشه با اسیدشور شسته می شود تا کمی مسطح شود و از تخلخل آن کاسته شود.

شیشه ساتینا تکنیکی مدرن تر و کمی گران تر از تکنیک سندبلاست برای مات کردن شیشه ها می باشد. در روش مات کردن شیشه به فرم ساتینا، یک سمت شیشه با اسید فلوروئیک (HF) شست و شو داده می شود تا جایی که سطح شیشه خورده شود و حالتی مات به خود بگیرد. این روش به عنوان مدرن ترین تکنیک مات کردن شیشه در عرصه پارتیشن های اداری بشمار می آید.

شیشه ساتینا به نسبت شیشه سندبلاست یکنواخت تر است و تخلخل های شیشه سندبلاست را ندارد.

مقاله پیشنهادی: مروری بر معماری لهستان

نصب پارتیشن متحرک

نصب پارتیشن های متحرک در مجموعه ما در کارخانه صورت می گیرد و صرفا در محل پروژه تحویل داده می شوند. معمولاً زمان حاضرشدن و ساخت محصولات بین 10 الی 14 روز کاری زمان میبرد و پس از آن با هماهنگی قبلی برای تحویل ارسال می شوند.

نصاب پارتیشن

نصب دستگیره پارتیشن

وابسته به نوع دستگیره، زمان و جزئیات نصب مشخص می شود اما بطور کلی در هنگام سفارش شیشه های درب پارتیشن، جای سوراخ دستگیره و محل قرارگیری قفل درب  برش خورده اند.

در محل پروژه دستگیره و قفل درب در کمتر از یک ساعت نصب می شوند که درصورت وجود درب های زیاد در پروژه ممکن است زمان زیادی صرف نصب دستگیره شود و در غیر این صورت زمان زیادی را لازم نداریم.

نصاب شیشه پارتیشن

منظور از نصب شیشه ها در واقع جانمایی شیشه ها در داخل فریم های آلومینیومی می باشد. معمولاً در پارتیشن های فریم لس شیشه های پارتیشن بصورت ریلی در داخل فریم ها قرار می گیرند و پس از جانمایی اخرین شیشه و چسباندان دو شیشه به واسطه چسب 3M دوطرفه، نوبت به قرارگیری ستون فری است تا یک دهنه کامل شیشه ای داشته باشیم.

سوالات متداول

برای فعالیت در شغل نصب پاتیشن از کجا باید شروع کرد؟

طبق تجربه ما طی شش سال فعالیت در زمینه طراحی و تولید پارتیشن های شیشه ای ، بهترین راه شروع شغل نصب پارتیشن در واقع کار به عنوان دستیار و کارآموز نصب است. اگر آدم فنی باشید، در کمتر از سه ماه به یک نصاب حرفه ای تبدیل خواهی شد که متوسط درآمدش بیش از 10 میلیون تومان در ماه است.

درآمد متوسط نصاب پارتیشن شیشه ای چقدر است؟

در مجموعه سولان، متوسط درآمد نصاب های پارتیشن طی یکماه در سال 1401 حدودا 15 میلیون الی 30 میلیون وابسته به حجم پروژه های شرکت است و دستیاران نصب نیز حقوق پایه وزارت کار دارند به همراه بیمه.

سختی های کار به عنوان نصاب پارتیشن چیست؟

در نصب پارتیشن فرآیند اجرا ویژگی سخت و یا عجیبی ندارد و کمی دقت اگر چاشنی کار شود، بدون هیچ چالشی می توانید به عنوان یک نصاب حرفه ای فعالیت کنید. تنها نکته ای که کمی کار را حساس و با مسئولیت می کند، جابه جایی و جا اندازی شیشه های پارتیشن است که به دلیل وزن بالای شیشه، معمولاً توسط دو نفر و در برخی موارد سه نفر انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *