تماس با کارشناسان فروش سولان

شنبه الی پنج شنبه  9 الی 17 

09124573398 واتس آپ 

درباره ما:

در آتلیه سولان دیزاین تلاش می کنیم تا با طراحی و تجهیز محیط های اداری با مبلمان مدرن، دستاورد جدیدی را در حوزه دکوراسیون اداری داشته باشیم.

ما باور داریم با درنظر گرفتن مبانی و استانداردهای جهانی در طراحی محیط های اداری، راندمان و انگیزه پرسنل سازمان رشد چشم گیری خواهد داشت، لذا براین اصل پایبندیم که با ایجاد تنوع در فرم و سبک مبلمان اداری، فضایی متناسب با اهداف هر پروژه بسازیم.

اطلاعات و سوالات

سوالات متداول

تمامی کالاهای موجود در فروشگاه سولان منطبق بر استانداردهای جهانی مبلمان هستند و در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر جهت تطابق ابعاد کالا با فضای مورد نظر شما، با کارشناسان ما در تماس باشید.

بله، هیچ محدودیتی در ثبت سفارش برای شهرستان ها و مراکز استان سراسر ایران وجود ندارد. تمامی کالاها بصورت پس کرایه و توسط بهترین باربری ها برای خریداران ارسال می گردد.

هنگام خرید کالا، زمان تحویل در توضیحات قید شده است. وابسته به نوع محصول زمان تحویل از 3 تا 25 روز کاری متغییر است. بطور معمول در خریدهای شهرستان یک هفته به زمان تحویل افزوده می شود.

بله تمامی کالاها وابسته به نوع محصول دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. بدیهی است که خدمات پس از فروش دارای هزینه می باشد و در زمان درخواست به خریدار اعلام می گردد.

بله، با هماهنگی قبلی، میزبان شما هستیم.

 09124573398 ارتباط از طریق واتس اپ