پارتیشن فریم لس دو جداره

معرفی ویژگی های پارتیشن دو جداره فریم لس   علت محبوبیت پارتیشن فریم لس دو جداره در پروژه های اداری

سوالات متداول

بهتر است درچه فضاهایی در محیط کار از پارتیشن دوجداره استفاده کنیم؟

در مکان هایی که نقش محرمیت و کنترل صدا اهمیت بالایی دارد، معمولاً پارتیشن دوجداره استفاده می شود. به طور مثال می توان به اتاق مدیریت، اتاق کنفرانس و جلسات، اتاق کارشناسان فروش و اتاق های بازاریابی B2B اشاره کرد.

مزیت حضور پارتیشن دوجداره در محیط اداری چیست؟

پارتیشن فریم لس دوجداره بدون محدود کردن فضای دید، محیط را بخش بندی می کند و باتوجه به سهولت نظافت و یکپارچگی در بسیاری از محیط های کاری از جمله مراکز درمانی و آزمایشگاه ها نیز قابل استفاده می باشد.

آیا پارتیشن دوجداره اکوستیک است؟

بی شک این مهمترین سوال تمامی خریداران پارتیشن دوجداره است. در پاسخ باید اینطور توضیح داد که پارتیشن دوجداره می تواند تا 65 درصد صدا را انتقال ندهد و این یعنی فضایی نسبتا آکوستیک در یک محیط کاری.

قیمت پارتیشن دوجداره چقدر است؟

پارتیشن های دو جداره تقریباً قیمتی دو برابر با مدل تک جداره خود دارند و از طریق محاسبه قیمت آنلاین و یا مشاورین ما می توانید، قیمت پلان پارتیشن بندی خود را برآورد نمایید.

پارتیشن دوجداره چیست؟

پارتیشن دوجداره یکی از انواع پارتیشن های اداری است که متشکل از دولایه شیشه و یا ام دی اف است. در ساخت پارتیشن دوجداره اداری از یک فریم تمام آلومینیوم و متریال شیشه یا ام دی اف به عنوان سطح میانی استفاده می شود. مقطع و نمای این پارتیشن به ترتیب 10 و 3 سانتی متر است که از شیشه سکوریت و ام دی اف در میان آن استفاده می شود.

انواع پارتیشن دوجداره

پارتیشن های دوجداره اداری به دو دسته عمده تقسیم می شوند:

1_ پارتیشن دوجداره فریم لس | پارتیشن دوجداره بدون فریم

این پارتیشن از جنس شیشه و آلومینیوم است که نمای یکپارچه شیشه ای ایجاد می کند. ظاهر زیبا و مدرن این پارتیشن، آن را به یکی از محبوب ترین نمونه های پارتیشن دوجداره اداری مبدل کرده است.

2_ پارتیشن دوجداره فریم دار

پارتیشن های فریم دار دوجداره متشکل اند از یک فریم تمام آلومینیومی 10 در نمای 3 سانتی متری که در میان آن ها یک لایه و یا شیشه قرار می گیرد. در مدل های شیشه ای این نوع پارتیشن می توان در میان شیشه ها از پرده کرکره ای استفاده کرد.

ویژگی های پارتیشن دوجداره اداری

  • زیبایی و تنوع رنگ شیشه و فریم
  • کنترل صوت مناسب و ایجاد خاصیت اکوستیک نسبی
  • قابلیت بکارگیری پرده کرکره در مدل دوجداره
  • امکان جا به جایی آسان در مدل های فریم دار
  • قابلیت انتقال انواع کابل از پارتیشن ها
  • نصب و دمونتاژ در سریع ترین زمان ممکن
  • قابلیت جانمایی نورپردازی در میان دو شیشه پارتیشن
  • مقاومت بالا در برابر ضربه و خش پذیری کم
  • قابلیت تغییر طرح و جانمایی در مدل های فریم دار
  • مقاومت و ایستایی بالا (خود ایستا)

نحوه اجرای پارتیشن بندی فضاهای اداری به چه شکل می باشد؟

پارتیشن های شیشه ای دوجداره یکی از بهترین انتخاب ها برای فضاهای اداری و تجاری می باشند. چراکه با کاهش انتقال صوت به افزایش تمرکز کارکنان و مراجعه کنندگان محیط می افزایند. علاوه برجنبه اکوستیکی این نوع پارتیشن، می توان به امکان جابه جایی در صورت وجود تغییرات پلان و یا محل پروژه اشاره کرد. که منجربه افزایش فروش پارتیشن دوجداره در مقایسه با سایر محصولات می شود.

مزیت های پارتیشن دوجداره به زبان ساده

هنگام فروش پارتیشن دوجداره اداری ، دغدغه اصلی خریداران کنترل صوت و محرمیت در محیط کار است. در این سبک پارتیشن آلومینیومی می توان جهت کنترل دید و ایجاد حریم بالاتر از پرده کرکره ای در میان جداره های شیشه ای استفاده نمود.

هنگام خرید پارتیشن شیشه ای دوجداره بسیاری تصور می کنند این پارتیشن 100% اکوستیک است اما حقیقت این است که شیشه ضریب انتقال صوت بالایی دارد و تا 60 – 70 % از انتقال صوت جلوگیری می کند.

روش محاسبه قیمت پارتیشن اداری دوجداره

قیمت پارتیشن اداری دوجداره به نسبت پارتیشن های شیشه ای اکوسیستم کمی بالاتر است. علت این اختلاف قیمت، افزایش قطر مقطع فریم و همچنین استفاده از دو جداره شیشه سکوریت می باشد. به همین علت در بسیاری از مواقع در نمایندگی فروش پارتیشن از جداکننده دوجداره به عنوان کالایی لوکس یاد می کنند.

3 ویژگی مهم پارتیشن دوجداره فریم لس

شاید بتوان اظهار کرد که مهم ترین عامل محبوبیت پارتیشن فریم لس ، وابسته به دید یکپارچه و شفافیت گسترده در هر نمای پروژه می باشد.

مقطع پارتیشن فریملس شیشه ای 10 در 3 سانتی متر می باشد که در آن دو شیار تعبیه شده تا شیشه ها بصورت موازی و در فاصله ی معین کنار هم قرار می گیرند.

ضخامت شیشه های پارتیشن فریم لس از نوع سکوریت 10 میلی متری است و به علت تکرار دوجداره شیشه در کنارهم، در مقابل انتقال صوت عملکرد بسیار مطلوبی دارد.

راهنمای نصب پارتیشن فریم لس دوجداره

می توان اینطور بیان کرد که نصب پارتیشن دوجداره شیشه ای یکی از چالش برانگیزترین نصب های ماست. علت این مسئله را می توان اینطور شرح داد که؛ هنگام اتصال شیشه های عمودی در کنارهم، دسترسی به قسمت داخل شیشه ها کمی دشوار است. می بایست هیچگونه ردی از اثر انگشت و خاک در میان دوجداره نباشد چراکه پس از اتمام چینش شیشه ها، کارفرما شانسی برای نظافت مابین فریم ندارد.

دقت به همین نکات ریز در واقع تفاوت های ما و سایر شرکت های فعال در حوزه دکوراسیون اداری می باشد.

مرکز خرید پارتیشن دوجداره در تهران کجاست؟

برای خرید پارتیشن دوجداره اداری مرکز و یا منطقه خاصی در شهر وجود ندارد و بسیاری از شرکت ها در زمینه طراحی و تولید پارتیشن ها در حال فعالیت می باشند. ما در پارتیشن علاوه بر شوروم حضوری، امکان خرید پارتیشن بصورت اینترنتی را فراهم نموده ایم تا خریداران بتوانند با مطالعه و برسی انواع فرم های پارتیشن، مناسب ترین محصول را انتخاب کنند.

مسئله مهم دیگری که در انتخاب پارتیشن مهم است، میزان عایق بودن در برابر صوت (تک جداره یا دوجداره بودن پارتیشن) است. اگر بخواهیم خیلی ساده توضیح بدهیم، پارتیشن دوجداره تا 2 برابر بیشتر از پارتیشن تک جداره در مقابل صوت نقش عایق بودن ایفا می کند.

فروش پارتیشن دو جداره فریم لس

در سازمان ها و مراکزی که میزان رفت و آمد ارباب رجوع زیاد است و هم چنین اتاق مدیریت و جلسات یک شرکت، نیاز به کنترل صوت بیش از قبل احساس می-شود. در چنین شرایط پیشنهاد اول تمامی طراحان داخلی استفاده از پارتیشن های دو جداره است که علاوه بر مبحث صوت، استحکام بالاتری به نمونه تک جداره دارد.

شیشه های پارتیشن دوجداره می تواند ساده، سندبلاست، مات و رنگی باشد. در بسیاری از موارد مابین دوجداره پرده نصب می شود تا در صورت نیاز بتوان محرمیت مورد نیاز را مهیا کرد و در کنترل نور شرایط بهتری داشت.

نحوه کنارهم قرارگیری شیشه ها در پارتیشن های دوجداره به صورت عمودی است و ما در پارتیشن مابین شیشه ها یک نوار پلی کربنات قرار می دهیم تا مرز مابین شیشه ها کامل پوشانده شود و این وجه تمایز بسیاری از شرکت های فعال در حوزه پارتیشن های فریم لس می باشد که تاثیر بسزایی در کاهش انتقال صوت دارد.

مراحل نصب پارتیشن دوجداره در پروژه

در مجموعه پارتیشن همه ی پارتیشن های دوجداره فریم دار بصورت پیش ساخته از کارخانه به محل نصب ارسال می شوند که توسط اتصالاتی ویژه از بالا و پایین در زمانی کوتاه به یکدیگر متصل می گردند. به این ترتیب بدون ایجاد هیچ گونه برش در محل و ایجاد آلودگی محیطی، پارتیشن ها نصب نشده و محیط قابل استفاده است.

عکس همین سرعت عمل نصب در پارتیشن فریم لس دوجداره است، چراکه هنگام کنارهم قرار دادن دو شیشه چنانچه هرگونه زباله و یا گرد و خاک و یا لک دست روی شیشه بماند، نصاب می بایست یک نمای کامل را باز کند و مجددا شیشه ها را در فریم قرار دهد!

پارتیشن دو جداره بهتر است یا تک جداره؟

اگر مسئله عایق صوتی بسیار حائز اهمیت باشد، پیشنهاد اول و آخر ما پارتیشن های شیشه ای دوجداره است، اما اگر به اندازه صدا مسئله هزینه هم مطرح باشد، پارتیشن های تکجداره گزینه مناسب تری برای محیط اداری شرکت شما هستند.

آشنایی با ویژگی های پارتیشن دوجداره فریم لس

شاید بتوان اظهار کرد که مهم ترین عامل محبوبیت پارتیشن فریم لس ، وابسته به دید یکپارچه و شفافیت گسترده در هر نمای پروژه می باشد. مقطع پارتیشن فریملس شیشه ای 10 در 3 سانتی متر می باشد که در آن دو شیار تعبیه شده تا شیشه ها بصورت موازی و در فاصله ی معین کنار هم قرار می گیرند. ضخامت شیشه های پارتیشن فریم لس از نوع سکوریت 10 میلی متری است . به علت تکرار دوجداره شیشه در کنارهم، در مقابل انتقال صوت عملکرد بسیار مطلوبی دارد.

نصب پارتیشن دوجداره فریم لس به چه شکل انجام می گردد؟

می توان اینطور بیان کرد که نصب پارتیشن دوجداره شیشه ای یکی از چالش برانگیزترین نصب های ماست. علت این مسئله را می توان اینطور شرح داد که؛ هنگام اتصال شیشه های عمودی در کنارهم، دسترسی به قسمت داخل شیشه ها کمی دشوار است. می بایست هیچگونه ردی از اثر انگشت و خاک در میان دوجداره نباشد. چراکه پس از اتمام چینش شیشه ها، کارفرما شانسی برای نظافت مابین فریم ندارد. دقت به همین نکات ریز در واقع تفاوت های ما و سایر شرکت های فعال در حوزه دکوراسیون اداری می باشد.

قیمت پارتیشن دو جداره فریم لس چگونه محاسبه می شود؟

برای ارائه لیست قیمت پارتیشن فریم لس دوجداره، نیاز است تا ابتدا پلان پارتیشن بندی توسط مجموعه ما و یا تیم طراحی پروژه شکل بگیرد . سپس براساس میانگین دهانه های پروژه و جزئیات پروژه قیمت نهایی معین گردد.

می توان گفت که جداکننده دوجداره شیشه ای در مقایسه با پارتیشن اکوسیستم تک جداره، قیمت بالاتری دارد که علت آن افزایش قطر فریم و همچنین دوبرابر شدن تعداد شیشه های پروژه می باشد.

شماره تماس واتس آپ جهت مشاوره : 09124573398

علل محبوبیت پارتیشن دوجداره فریم دار

پارتیشن های شیشه ای دوجداره فریم دار یکی از بهترین انتخاب ها برای فضاهای اداری و تجاری می باشند. چراکه با کاهش انتقال صوت به افزایش تمرکز کارکنان و مراجعه کنندگان محیط می افزایند. علاوه برجنبه اکوستیکی این نوع پارتیشن، می توان به امکان جابه جایی در صورت وجود تغییرات پلان و یا محل پروژه اشاره کرد که منجربه افزایش فروش پارتیشن دوجداره در مقایسه با سایر محصولات می شود.

مزیت های پارتیشن دوجداره اکوستیک

هنگام فروش پارتیشن دوجداره فریم دار، دغدغه اصلی خریداران کنترل صوت و محرمیت در محیط کار است. در این سبک پارتیشن آلومینیومی می توان جهت کنترل دید و ایجاد حریم بالاتر از پرده کرکره ای در میان جداره های شیشه ای استفاده نمود. هنگام خرید پارتیشن شیشه ای دوجداره بسیاری تصور می کنند این پارتیشن 100% اکوستیک است اما حقیقت این است که شیشه ضریب انتقال صوت بالایی دارد و تا 60 – 70 % از انتقال صوت جلوگیری می کند.

قیمت پارتیشن اداری دوجداره چطور محاسبه می گردد؟

قیمت پارتیشن اداری دوجداره به نسبت پارتیشن های شیشه ای اکوسیستم کمی بالاتر است. علت این اختلاف قیمت، افزایش قطر مقطع فریم و همچنین استفاده از دو جداره شیشه سکوریت می باشد. به همین علت در بسیاری از مواقع در نمایندگی فروش پارتیشن از جداکننده دوجداره به عنوان کالایی لوکس یاد می کنند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی و دیدن نمونه های اجرا شده بیشتر می توانید با واحد فروش در تماس باشید: 09124573398