73
پروژه اداری و مسکونی انجام شده از سال 1398 تا کنون
دکوراسیون اداری

مراحل درخوست طراحی داخلی اداری

1_ تماس با مرکز مشاوره استودیو سولان و ارائه اطلاعات مرتبط با پروژه (91016331-021)

2_ هماهنگی جهت نقشه برداری و بازدید از محل پروژه بصورت حضوری 

3_ برگزاری جلسات بصورت حضوری و یا آنلاین در ساعات مورد تایید کارفرما جهت آشنایی با سبک های معماری داخلی مرتبط با پروژه 

4_ پس از آشنایی با طرح ها و ملاحظه نمونه کارهای اجرا شده توسط مجموعه سولان، مراحل عقد قرارداد انجام می شود و با واریز پیش پرداخت، طراحی داخلی آغاز می گردد

5_ مراحل طراحی پلان آغاز شده و با ارائه حداقل دو سبک چیدمان دو بعدی، پلان ها برای کارفرما ارسال می گردد تا درصورت تایید، وارد مرحله مدلسازی سه بعدی شویم

6_ با حاظر شدن مدل های سه بعدی و انجام اقدامات لازم بصورت موازی در راستای سرعت بخشیدن به روند بازسازی یا ایجاد زیرساخت در محل پروژه، واحد مرحله اجرا می شویم

7_ در طی اجرای یک به یک طرح، همراه کارفرما هستیم تا یکایک خریدهای خود را از بهترین تولیدکنندگان و برندهای مطرح ایرانی و اروپایی انجام دهند

مراحل درخوست طراحی داخلی اداری

تصمیم برای ایجاد یک ساختار تجاری جدید برای کسب و کار تصمیم بزرگی است. طراحی و اجرای دکوراسیون اداری از ابتدا نیاز به برنامه ریزی زیادی دارد و برای اطمینان از موفقیت آمیز بودن فرآیند، بهتر است در این مسیر با شرکت دکوراسیون داخلی معتبری همراه باشید که بارها و بارها فرآیند طراحی داخلی را انجام داده اند و در انواع زمینه ها می توانن نمونه کارهای متناسبی را ارائه دهند.

ما در شرکت سولان دیزاین با تکیه بر تجربه ی اجرای بیش از یکصد پروژه اداری و مسکونی در بخش طراحی داخلی و بازسازی، همراه شما هستیم تا با انتخاب مناسب ترین سبک و رنگ های ممکن بتوانید صاحب محیطی خیال انگیز شوید.

رسالت ما، طراحی و اجرای یک به یک آرزوهای شما در دنیای واقعیست که با هم فکری متخصصین و طراحان داخلی سولان طراحی انجام می شود. 

با توجه بر اهمیت نقدینگی، ما اصل اساسی طراحی و بازسازی را بر اساس حداقل هزینه، حداکثر زیبایی و ارگونومی بنا نموده ایم. تفاوتی ندارد که طراحی داخلی مدرن باشد و یا کلاسیک، آنچه برای ما حائز اهمیت است، توجه به کنترل هزینه های اجرای پروژه می باشد.

دکوراسیون اداری
سولان دیزاین

ارتباط مستقیم با استودیو سولان دیزاین

شنبه الی پنج شنبه  9 الی 17 

09124573398  ارتباط با ما

Solandesignstudio@gmail.com

جهت درخواست مشاوره حضوری و بازدید از محل پروژه با ما در تماس باشید.

انتخاب شرکت دکوراسیون داخلی اداری

استودیو طراحی سولان دیزاین با داشتن سابقه طراحی و اجرای بیش از یکصد پروژه اداری و مسکونی با تیمی جوان و فارق التحصیل از دانشگاه های معتبر تهران، پذیرای درخواست های مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. ما علاوه بر تکیه بر دانش فنی، در تلاشیم با دنبال کردن آخرین ترندهای طراحی داخلی در دنیا، محیطی منطبق با استانداردهای جهانی طراحی و اجرا کنیم.

بهترین شرکت دکوراسیون داخلی تهران

مفتخریم که توانسته ایم طی چندسال گذشته 73 پروژه طراحی داخلی مدرن و نئوکلاسیک اجرا کنیم و رضایت تک تک کارفرمایان ما نوید بخش موفقیت و حضور در مسیر رشد و ترقی است. معماری داخلی علم طراحی براساس استانداردها و عناصر زیبایی شناسی است و از جهت بسیاری از محققین و صاحب نظران در صنعت معماری، بهترین شرکت دکوراسیون داخلی همان تیم خلاقیست که با تکیه بر حفظ هویت سازمانی یا فردی کارفرما، فضایی زیبا و درخور نیازهای اساسی کاربری آن محیط طراحی و اجرا نماید.

طراحی دفترکار
طراحی دفترکار
طراحی دفترکار

ویژگی‌های پلان‌ های طراحی دکوراسیون اداری

بطورکلی در طراحی پلان اداری سه تیپ دسته بندی داریم که هر کدام دارای مزایا و معایب خاص خودشان هستند. در این قسمت به معرفی و توضیح اجمالی هرکدام می پردازیم:

1_ طراحی دکوراسیون اداری با پلان بسته یا سلولی

در این سبک طراحی اداری که در سال های گذشته بیشتر محبوبیت داشتند و امروزه با تغییر روند بسیاری از کسب و کارها و محبوبیت استارت آپ ها در جامعه، شاهد کاهش رغبت کارفرمایان و سازمان ها برای این سبک طراحی هستیم. 

طراحی پلان بسته به محیط هایی گفته می شود که اتاق اتاق هستند و یک یا چند کارمند متناسب با وظیفه خود در محیطی بسته قرار گرفته اند. در این سبک طراحی معمولاً، هر اتاق مختص یک کاربری و دپارتمان مختص خودش است و کارمندان دعوت به عدم تعاملات اجتماعی می شوند تا حداکثر تمرکز بر کار باشد. به عبارتی می توان گفت که فعالیت های گروهی در این سبک طراحی پلان کمرنگ تر از نمونه های امروزی تر است.

2_ طراحی دکوراسیون اداری با پلان باز 

در طراحی اداری با پلان باز که یادآور استارت آپ ها و کارهای متناسب با فعالیت های گروهیست، اصطلاح پلان باز یا open office در میان کارفرمایان و طراحان داخلی رایج است. در این سبک پلان ها به دلیل افزایش صوت در محیط شاهد کاهش تمرکز کارمندان و رفت و آمدهای ناشی از فعالیت های گروهی هستیم. علت محبوبیت این سبک پلان افزایش تعاملات و هم فکری نفرات هر دپارتمان و به طبع احساس استرس و افسردگی ناشی از کار کمتر در میان کارمندان یک شرکت هستیم.

3_ طراحی دکوراسیون اداری با پلان منعطف

این سبک طراحی پلان در واقع ترکیب دو سبک بالاتر با تاکید بر داشتن تمرکز بالا در واحدهایی است که اهمیت کار گروهی کمتر می باشد، مانند دپارتمان مالی و حسابداری و … .

علاوه بر این، ما در قسمت هایی که نیاز به افزایش نرخ مشارکت و هم فکری نفرات داریم معمولاً از میزهای گروهی و فضاهایی برای تجمع و جلسات گوناگون استفاده می کنیم. در حقیقت یک پلانی منعطف و درخور تمامی بخش ها با هدفی مشترک که به ارتقای سازمان می انجامد، پشت این سبک طراحی اداری حضور دارد.

طراحی دکوراسیون اداری مدرن

در مبحث دکوراسیون اداری علاوه بر مفاهیم زیبایی شناسی و تطابق با سلیقه کارفرما، استانداردسازی و توجه به ارگونومی ایستگاه کاری یک نکته بسیار مهم است که وجه تمایز دفاتر معماری بسیاری از یکدیگر است. هنگام طراحی داخلی اداری به سبک مدرن باید توجه نمود که برخلاف پروژه های مسکونی که سلیقه کارفرما حرف اول را می زند، در اینجا توجه به سلیقه عمومی جامعه و مشتریان برند و همچنین کارمندان شرکت در روند طراحی تاثیرگذار است. 

توجه به روانشناسی رنگ ها در شکل گیری ایده های طراحی بسیار حائز اهمیت است و طراح داخلی اداری یا بهتر است بگوییم طراحی که تجربه بالایی در زمینه طراحی دکوراسیون اداری دارد، در این شرایط با برسی نتایج جلسات و گفت و گوهای مشترک با کارفرما و کارمندان احتمالی، بهترین دکوراسیون اداری را طراحی و اجرا می کند.

قیمت طراحی داخلی اداری یک شرکت

جهت محاسبه قیمت هزینه های ناشی از طراحی و اجرای یک واحد اداری لازم است ابتدا متراژ محیط اداری را مشخص نمایید. بطور مثال اگر واحد 150 متری دارید که ملک استیجاره ای بوده و با حذف مکان های خدماتی پلان، 100 متر مربع باقی می ماند، هزینه طراحی پلان چیدمان، مدل سازی سه بعدی و حضور ناظر در روند اجرای تخریب یا خدماتی چون رنگ یا کناف مجموع هزینه های طراحی را می سازد.

اگر مالک هستید و تمایل به بازسازی صفر تا صد پروژه را دارید معمولاً در چنین شرایطی ما در مجموعه سولان قرارداد کامل شامل کلیه مراحل طراحی تا اجرا بر اساس زیر بنا را توصیه می کنیم و عدد واحد طراحی و اجرا معمولاً بصورت درصدی فی مابین 10 الی 22 درصد کل هزینه های پروژه (وابسته به حجم کار) تعیین می گردد.

نکته مهم: ما در مجموعه سولان با طراحی و تولید مبلمان اداری مدرن و اکونومی، علاوه بر طراحی کامل محیط اداری تمامی محصولات و کالاهای لازم در اجرای طرح را تولید می کنیم و این مسئله تاثیر بسزایی در کاهش هزینه های ناشی از باسازی یا تجهیز یک دفتر کاری ایجاد می کند.

قیمت تجهیز و طراحی یک واحد اداری چقدر می شود؟

گروه طراحان داخلی سولان دیزاین با برسی مساحت پلان، تعداد کارمندان، هدف های سازمانی، میزان حضور ارباب رجوع، نوع کسب و کار، سبک و بودجه اعلام شده توسط کارفرما، تخمین حدودی هزینه های ناشی از طراحی، تجهیز و بازسازی یک محیط اداری را در کمتر از چند ساعت محاسبه و به کارفرما ارائه خواهند داد. 

بطور مثال: در سال 1400 در یک بازسازی نسبی محیط اداری 160 متری با حضور 14 کارمند، اتاق استراحت، اتاق مدیریت و اتاق جلسات و فضای پذیرش، هزینه ناشی از خرید کلیه ملزومات (میزها، پارتیشن، صندلی ها، موکت، نورپردازی، دیوارسبز، برق و شبکه، تغییراتی در سرویس بهداشتی و …) مبلغ 500 میلیون تومان شد. جهت مشاهده پروژه آرژانتین کلیک کنید.

 

خدمات طراحی داخلی سولان دیزاین

 • طراحی داخلی اداری (طراحی – نظارت – اجرا)
 • طراحی داخلی مسکونی (طراحی – نظارت – اجرا)
 • طراحی مغازه و واحد تجاری (طراحی – نظارت – اجرا)
 • بازسازی و پیمانکای در امور ملکی 
 • طراحی و ساخت کابینت و کمدهای دیواری
 • تولید انواع میز اداری – میز گروهی – میز مدیریت و …
 • تولید انواع پاریشن اداری شیشه ای 
 • نمایندگی رسمی انواع صندلی اداری و مسکونی
 • نمایندگی انواع برندهای موکت اداری ومسکونی
 • تولید کننده انواع پرده های شید رول
 • طراحی و اجرای دیوار سبز با متد نوین
 • طراحی و اجرای انواع استیکرهای مخصوص محیط و شیشه

 

طراحی شرکت