نمایش دادن همه 4 نتیجه

پارتیشن مشبک تک جداره

معرفی ویژگی های پارتیشن مشبک نیویورکی علت محبوبیت پارتیشن نیویورکی در میان خریداران چیست؟ آیا امکان نیویورکی شیشه ای با

پارتیشن مشبک دو جداره

 • کاربرد: مسکونی و اداری
 • سبک: مدرن
 • ابعاد فریم: مقطع 10 در نمای 3 سانتی متری
 • رنگ های قابل سفارش برای کالا:
مشکی - طوسی - رنگ سفارشی

پارتیشن فریم لس دو جداره

معرفی ویژگی های پارتیشن دو جداره فریم لس   علت محبوبیت پارتیشن فریم لس دو جداره در پروژه های اداری

پارتیشن فریم لس تک جداره

کاربرد: مسکونی و اداری سبک: مدرن ابعاد فریم: مقطع 2.5 در نمای 3.5 سانتی متری رنگ های قابل سفارش برای کالا: مشکی - طوسی - رنگ سفارشی

سوالات متداول

اهمیت حضور پارتیشن شیشه ای مدرن در صنعت مبلمان و دکوراسیون اداری در سراسر جهان قابل چشم پوشی نیست. این محبوبیت در طی سال های گذشته در ایران هم به حداکثر میزان خود رشد یافته و به یک کالای ضروری در فضاسازی محیط اداری مبدل شده است.

پارتیشن اداری چیست؟

جداکننده یا پارتیشن، دیواره های با انواع شکل های گوناگون است که نقشی مشابه دیوارهای کناف و بنایی گذشته را ایفا می کند.
هدف از بکارگیری پازتیشن اداری ، ساخت جدا کننده هایی مدرن و درخور دکوراسیون اداری مدرن است که با سایز اجزا و مبلمان اداری محیط همخوانی بیشتری داشته باشد.
پارتیشن اداری وابسته به نوع آن، متشکل است از یک فریم و یک متریال میانی که میتواند شیشه ای باشد یا ام دی اف.

انواع پارتیشن اداری

پیش برای برسی انواع پارتیشن های اداری این نکته را در خاطر داشته باشید که انواع فرم پارتیشن های شیشه ای و ام دی افی را می توانید از مجموعه سولان سفارش دهید.

پارتیشن های شیشه ای

پارتیشن شیشه ای فریم لس و پارتیشن شیشه ای فریم دار خود دو گروه اصلی این دسته از خانواده پارتیشن هستند. در این فرم پارتیشن، کلاف آلومینومی در دور تا دور فریم می چرخد و شاهد حضور شیشه سکوریت و یا لمینیت در میان این جداره ها هستیم.

تفاوت پارتیشن شیشه ای فریم لس و فریم دار

در پارتیشن های فریم دار در فواصل حدودی یک متری یک قاب پارتیشن تکرار می شود و در نمای هر قسمت شاهد حضور ستون های آلومینیومی هستیم.
اما در پارتیشن فریم لس ، شیشه ها توسط نوار پلی کربنات در یک کلاف بسیار باریک و ظریف آلومینیومی قرار می گیرند.
تفاوت دیگر پارتیشن فریم دار و پارتیشن فریم لس ، صخامت کمتر شیشه در مدل های فریم دار است که جهت بهینه سازی وزن صورت می گیرد.

جنس پارتیشن شیشه ای فریم لس چیست؟

_ پارتیشن های فریم لس متشکل اند از یک کلاف تمام آلومینیوم ۵ سانتی متری در نمای سه سانتی متری.
در میان کلاف ها از شیشه سکوریت های شفاف با ضخامت ۸ و یا ۱۰ میلی متری استفاده می کنیم که تقریبا در هر ۹۰ سانتی متر از شیشه بعدی جدا می شوند و جهت اتصال آن ها به یکدیگر از نوارهای پلی کربنات استفاده می کنیم.
این نوارها علاوه بر حفظ شیشه ها در کنارهم، از ایجاد قوس و اصطلاح روتین شکم دادن شیشه جلوگیری می کنند و به علت پوشش درزهای اتصال، به خاصیت اکوستیک شدن محیط کمک شایانی می شود.

مهم ترین مزایای پارتیشن اداری

 • عبور نور در محیط

با کاهش مساحت مفید پلان های اداری، اهمیت بهره بردن از فواید نور طبیعی در محیط و داشتن این نور رایگان، بیشتر از قبل شده است.
با کاهش مصرف برق و داشتن نور طبیعی در عمده ساعات اداری، می توانید علاوه بر کاهش هزینه های ناشی از نورپردازی، در مصرف انرژی هم صرفه جویی نمایید.

 • زیبایی تحسین برانگیز

لذت نگاه از دریچه ای شیشه ای بر هیچکس پوشیده نیست. شیشه و آلومینیوم دو متریال لوکس و زیبا در صنعت معماری اند که هرجا صحبت از طراحی اداری مدرن در میان باشد، حضور پارتیشن شیشه ای در اولویت اول است.

 • سرمایه گذاری

بالا بودن قیمت شیشه و آلومینیوم بر کسی پوشیده نیست و اگر سازمانی برای جداسازی محیط خود از این سبک پارتیشن های اداری استفاده کند، به نوعی روی برندینگ خود سرمایه گذاری کرده است.
از طرفی با افزایش قیمت حدودا ۴۰ درصدی سالانه ی پارتیشن اداری ، خرید و نگهداری از این کالا به یک سرمایه گذاری مطمئن برای سازمان ها مبدل شده است!

استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای چه مزایایی دارد؟

علاوه بر مزیت هایی که در بند قبلی به توضیح آن ها پرداختیم، دو عامل بسیار مهم دیگر هم وجود دارد:

 • امکان کنترل افراد و کارمندان شرکت
 • راحتی و احسساس امنیت و اعتماد ارباب رجوع

وجود پارتیشن شیشه ای بدون نیاز به کنترل دوربین ها و سایر روش های قدیمی تر، امکان برسی نحوه عملکرد کارمندان را میسر می سازد.
اگر مدیر یک شرکت هستید، برای این کار کافیست در میان راهروهای شرکت قدم بردارید و از میزان شفافیت و گویایی عملکرد افراد لذت ببرید.
در مسئله با مشتری یا ارباب رجوع شرکت شما، باید این نکته را خاطر نشان کرد که فقط ۶ ثانیه برای متقاعد کردن مخاطب خود جهت خرید از مجموعتان زمان دارید!
مطالعات دانشگاه هاروارد ثابت می کند که اکثر مراجعه کنندگان و مشتریان هنگام بدو ورود و در همان ۶ ثانیه اول تصمیم به خرید خود را قطعی می کنند. پس حضور پارتیشن شیشه ای می تواند به افزایش حس اعتماد و اصل شفافیت در کسب و کار کمک شایانی داشته باشد و رضایت مراجعه کنندگان را جلب کند.

ارتفاع مناسب پارتیشن اداری چقدر است؟

ما در مبحث ارتفاع مناسب پارتیشن دلایل و نکات فنی بسیاری را باید برسی نماییم تا بتوانیم پاسخ این سوال را بصورت کامل بیان کرده باشیم.
اما بطور کلی ارتفاع پارتیشن به عوامل زیر وابسته است؛

 • سلیقه و خواست کارفرما
 • ویژگی های فضای موجود نظیر کدارتفاعی سقف
 • جنس سقف از جهت وجود کناف تایل و یا سقف یکپارچه
 • نوع کفپوش و جنس دیوارها
 • تک جداره و یا دو جداره بودن پارتیشن
 • تمایل به ترکیب برد پارتیشن با پارتیشن های موجود
 • و …

بهترین پارتیشن اداری

برای انتخاب بهترین پارتیشن اداری می بایست تمام خواسته های کارفرمای پروزه را در نظر گرفت و ویژگی های فنی محیط را جهت طراحی و نصب پارتیشن برسی نمود.
بهترین پارتیشن اداری از نظر ما محصولیست که بالاترین میزان تطابق با خواسته ها و نیازهای مجموعه شما را داشته باشد.
فرض کنیم شما یک دفتر وکالت دارید و میخواهید در نهایت آرامش مراجعه کننده بخواهد مشکلات و ریزترین مسائل حقوقیش را با شما در میان بگذراد، آیا وجود پارتیشن های شیشه ای فریم لس بهترین پارتیشن درخور این سبک فضاست؟
در پاسخ می توان بیان کرد که خیر، شاید پارتیشن شیشه ای با پرده کرکره ای یا شیشه های هوشمند انتخاب بهتری باشد.

نحوه محاسبه قیمت پارتیشن اداری

جهت محاسبه قیمت پارتیشن های اداری نیاز است تا ابتدا مسیر و پلان پارتیشن بندی محیط آماده گردد و سپس بر حسب متر مربع نساحت هر دهنه یا نما را جمع کنیم و در عدد واحد پارتیشن ضرب نماییم.
درب و یراق آلات پارتیشن نیز با ضریب قیمتی متمایز با قیمت اصلی پارتیشن، بصورت جداگانه محاسبه می‌شود.
علاوه بر این عوامل، هزینه نصب و حمل تا محل پروژه و طبقات نیز بصورت ضریبی از جمع کل محاسبه می‌گردد که در مجموعه ما عدد ۱۰ درصد می باشد و بسیار اکونومی است.

عوامل تاثیرگذار در قیمت پارتیشن اداری

در نحوه قیمت گذاری پارتیشن های اداری نکات بسیاری تاثیرگذار است که می تواند فاکتور نهایی برندهای گوناگون را تا یک میلیون تومان برحسب مترمربع در کالاهای یکسان تغییر دهد. برخی از این ویژگی ها عبارتند از؛

 • کیفیت شیشه سکوریت و میزان خلوص رنگ آن
 • کیفیت رنگ پروفیل های آلومینیومی
 • ضخامت پروفیل آلومینیومی
 • وجود ظرافت در اتصال های فارسی بر
 • استفاده از نوارهای پلی کربنات
 • برند و نوع لولا و دستگیره
 • وجود نمونه کارهای متعدد از پروژه های اجراشده

مناسب ترین پارتیشن برای دکوراسیون اداری مدرن

پارتیشن فریم لس تک جداره به عنوان مدرن ترین و پرفروش ترین کالای مناسب فضای اداری شناخته می شود. در میان محصولات سولان تمامی محصولات شیشه ای می توانند استفاده شوند و نوع محصول به سلیقه کارفرماست.
در دو سال های اخیر پارتیشن مشبک ( پارتیشن نیویورکی ) از محبوب ترین ترندهای جداکننده در میان طراحان داخلی سراسر دنیاست.

راهنمای خرید پارتیشن اداری مدرن

پیش از خرید پارتیشن نیاز است تا محیط کار شما توسط کارشناس مجموعه سولان برسی شود و متناسب با استانداردهای طراحی داخلی، پلان پارتیشن بندی آماده گردد.
به خاطر داشته باشید که پارتیشن شیشه ای فریم لس می بایست حتما به سقف و کف پیچ شوند تا لنگر و وزن ناشی از شیشه ها مهار شود. در مدل های فریم دار ولی پارتیشن به نوعی خود ایستاست و بدون نیاز به اتصال به سقف مستقیم می تواند بایستد. این به چه معناست؟
یعنی در هر کد ارتفاعی که مشتری درخواست کند، امکان سفارش پارتیشن وجود دارد. از طرفی در نقشه اتصال به سقف یک نوار ام دی افی ساخته می شود تا شیب سقف را پوشش دهد.

مرکز فروش پارتیشن شیشه ای در تهران

در شهر تهران مرکز یا راسته ای برای خرید پارتیشن شیشه ای وجود ندارد و مراکز فروش پارتیشن در شهر پراکنده اند. ما در سولان جهت بهبود روند خدمات، امکان سفارش آنلاین و ارسال نیروی نقشه بردار به محل پروژه خریدار را فراهم نموده ایم. لذا بدون اتلاف وقت در ترافیک شهر، با یک تماس کوتاه وقت نقشه برداری خود را رزرو نمایید: 58793-021 شماره تماس

شرکت تولید پارتیشن اداری

مجموعه سولان با بیش از پنج سال سابقه طراحی و تولید انواع پارتیشن اداری شیشه ای و ام دی افی از محبوب ترین تولیدکنندگان این صنعت به شمار می آید. رضایت مشتری و بالاترین سطح کیفیت، همواره هدف و راستای فکری ما بوده است و تمام مجموعه دست به دست هم داده اند تا لذت خرید اینترنتی مبلمان اداری را برای خریداران فراهم سازند.

راهنمای خرید پارتیشن دو جداره

پارتیشن های دو جداره از پرطرفدارترین پارتیشن های اداری در میان کاربران سولان به شمار می آیند. اگر قصد خرید پارتیشن اداری دارید، این سه مزیت پارتیشن دوجداری را بخاطر بسپارید:

 1. کاهش صوت در محیط
 2. امکان سفارش پرده کرکره ای در میان دو جداره شیشه
 3. قابلیت سفارش برد پارتیشن رنگی و ترکیب آن با پارتیشن شیشه ای دو جداره

علت محبوبیت پارتیشن دو جداره اداری

همهمه و آلودگی صوتی در محیط های اداری از مهم ترین مسائل است که میتوان آن را با حضور پارتیشن دوجداره کنترل نمود. حضور این سبک پارتیشن تا ۶۵ درصد از صوت را کاهش می دهد.

پارتیشن چوبی | پار تیشن ام دی اف