هیچ محصولی یافت نشد.

سوالات متداول

لاکر ام دی افی بهتر است یا آلومینیومی؟

لاکرهایی که از جنس ام دی اف تولید می شوند قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به نمونه های آلومینیومی دارند و می توان اینطور نتیجه گیری نمود که لاکر اداری ام دی افی امنیت بیشتری از لاکرهایی که در ساخت آن ها شیشه استفاده شده است،‌ دارد.

لاکر چرخدار چیست؟

امکان کار گذاشتن چرخ برای این نوع فایلینگ های اداری وجود دارد و لازمه آن برسی ابعاد و نوع متریال مصرفی در این سبک کالاست.

لاکر اداری چیست؟

کمدهای اداری معمولاً برای قرار دادن لوازم با ارزش یا خصوصی، فایل ها یا پرونده های اداری و مواردی این چنینی کاربرد دارند. لاکرها چهارچوب‌ هایی قفسه مانند هستند که برای هرکدام از آن ها درب در نظر گرفته شده است. لاکرهای اداری نمونه ‌ای مشابه کمدهای اداری هستند، با این تفاوت که امکان ایمن سازی آن‌ ها وجود دارد. می توان برای درب لاکرها انواع قفل را با توجه به محیط و کاربرد لاکر در نظر گرفت. این محصول در اندازه های دلخواه و با توجه به محیط و نیاز قابل سفارش است.

انواع لاکر

لاکرها با توجه به مکانی که در آن قرار می گیرند و کاربردی که دارند به انواع مختلفی تقسیم می شوند. لاکرها قابلیت استفاده در مکان های اداری، استخرها، سالن های آرایشی، باشگاه ها و بسیاری از مکان های دیگر را دارند.

مزیت لاکرهای اداری

لاکرهای اداری عموماً در دفاتر و ادارات مورد استفاده قرار می گیرند؛ اما می شود از آن ها در هر مکانی که نیاز به جدا سازی لوازم شخصی کارکنان یا نگهداری از پرونده ها و فایل ها به صورت دسته بندی شده و به دور از آسیب وجود دارد، استفاده کرد.

جنس لاکر

لاکرها با جنس ‌های آلومینیومی، چوبی یا ام دی اف، شیشه ای یا ترکیبی از دو یا چند مورد تولید می شوند. با توجه به مکانی که لاکر در آن قرار می گیرد می توان جنس مناسب آن را انتخاب کرد. برای محیط های اداری لاکرهایی با جنس ام دی اف بهترین انتخاب هستند؛‌ زیرا لاکر اداری با جنس ام دی اف در عین سادگی، زیبایی منحصر به فردی دارد و در رنگ های گوناگون و ابعاد متفاوتی تولید می شود.

لاکر با قفل

لاکرها محصولاتی اداری برای بالا بردن نظم و امنیت هستند. برای همین امکان استفاده از انواع قفل برای بالا بردن امنیت این محصولات وجود دارد. از قفل های قدیمی و کلیدی گرفته تا قفل های هوشمند و جدید، همه و همه قابلیت استفاده در این محصول را دارند و این موضوع با توجه به هزینه ی در نظر گرفته شده برای این محصول یا کاربرد آن متفاوت خواهد بود.

لاکر مدرسه

کوله پشتی سنگین مدرسه از عوامل آسیب زننده به ستون فقرات کودکان و نوجوانان است؛ به همین دلیل مدارسی که به دانش آموزان خود اهمیت بیشتری می دهند از انواع لاکر در مدرسه استفاده می کنند؛‌ زیرا بسیاری از کتاب ها یا لوازم نیاز به حمل و نقل از منزل به مدرسه و بلعکس را ندارند.

لاکر فلزی

استفاده از لاکرهای فلزی در مدارس مرسوم تر از بقیه اجناس است؛‌ ولی با توجه به سنگین بودن محصولات فلزی بهتر است از لاکرهایی با جنس ام دی اف در مدارس استفاده شود تا در صورت بروز حادثه آسیب کمتری به محیط یا دانش آموزان وارد کند. البته بسیاری از لاکرها با توجه به ابعاد و جنس خود امکان ایمن سازی را دارند.

راهنمای خرید لاکر مدرن

برای خرید انواع لاکر اداری و مدرن می توانید محصول مورد نظرتان را با توجه به رنگ و ابعاد مورد نیازتان از بخش محصولات انتخاب کرده و به راحتی سفارش خود را نهایی کنید. اگر نیاز به مشاوره دارید یا گمان می کنید برای سفارش محصول به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، می توانید به کمک راه های ارتباطی قرار داده شده در سایت با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

اهمیت حضور لاکر در محیط اداری

لاکر اداری برای ایجاد نظم در نگهداری فایل ها و پرونده ها نقشی چشم گیر دارد. این محصولات می توانند برای نگهداری از لوازم شخصی کارکنان در ساعات کاری مورد استفاده قرار بگیرند. به همین خاطر برای ایجاد نظم، زیبایی، بهبود طراحی داخلی اداره یا دفتر کار و ایجاد امنیت از لاکرهای اداری استفاده کرد.

قیمت لاکر 

قیمت نهایی لاکر به عوامل متعددی بستگی دارد. جنس لاکر، ابعاد آن، مدلی که انتخاب می‌کنید، لوازم جانبی نظیر قفل یا چرخ، همه بر روی هزینه ی نهایی تأثیر دارند. مهم ترین نکته در انتخاب لاکر مناسب، قیمت مقرون به صرفه آن در کنار کیفیت بالا و کارایی مناسب است.