پارتیشن فریم لس تک جداره

کاربرد: مسکونی و اداری سبک: مدرن ابعاد فریم: مقطع 2.5 در نمای 3.5 سانتی متری رنگ های قابل سفارش برای کالا: مشکی - طوسی - رنگ سفارشی

سوالات متداول

پارتیشن تک جداره چیست؟

در پلان های باز و محیط های کاری امروزی، مفهوم اتاق به مفهوم فضا یا حریم تغییر کاربری داده است. در چنین شرایطی حتی با یک دیوار شیشه ای می توان حریم مورد نیاز کارمندان را فراهم نمود. از طرفی حذف دیوارهای گچی و تامین نور به صورت طبیعی در پلان به کاهش مصرف انرژی و تعداد منابع نوری کمک شایانی می کند.

پر طرفدارترین رنگ های پارتیشن اداری کدامند؟

پر طرفدارترین رنگ های پارتیشن از خانواده خاکستری، سفید و مشکی هستند. این رنگ ها به دلیل ذات خنثی و عدم ایجاد مزاحمت در دید، به پرطرفدارترین و پرفروش ترین رنگ های موجود در صنعت پارتیشن سازی تبدیل شده اند.

تفاوت پارتیشن دو جداره با مدل تک جداره کدام است؟

در پارتیشن های دوجداره در یک کلاف 6 الی 10 سانتی متری دو شیشه را بکار برده ایم که بین این دو صفحه یک لایه هوا قرار دارد. شیشه های پارتیشن دو جداره نیز سکوریت 10 میلی متری می باشند و فریم دورتا دور آن نیز از جنس آلومینیوم است. تفاوتی که در میان پارتیشن دو جداره و تک جداره است، حضور یک لایه هوا میان دو شیشه و کنترل عبور صوت بیشتر است.

چرا پارتیشن فریم لس تکجداره قیمت پایین تری به نسبت سایر پارتیشن ها دارد؟

برای شروع این بهترین سوال است چراکه در واقع پاسخ این سوال مسیر پاسخگویی به تمامی سوالات مرتبط را هموار می کند. در پارتیشن فریم لس با حذف تیر و ستون های پارتیشن های کرتن وال (فریم دار) و کاهش میزان آلومینیوم مصرفی، شاهد کاهش بسیار هزینه ها هستیم. در این سبک پارتیشن، شیشه های عمودی به واسطه یک نوار باریک پلی کربنات و چسب 3M در کنارهم چیده شده اند که دورتا دور آن را یک فریم آلومینیومی پوشش داده است. نکته مهم، نبود هیچ عنصر اضافی در نمای یک پارچه این نوع پارتیشن است که آن را به پرفروش ترین و ارزان ترین پارتیشن شیشه ای تبدیل کرده است.

پارتیشن اداری تک جداره مدرن

در محیط های اداری نیز مانند کاربری های دیگر نیاز به جداسازی ریزفضاهای عمومی و خصوصی داریم. این فضاها شامل اتاق مدیریت، اتاق جلسات، اتاق کارمندان و … می باشند که هرکدام مقررات و استانداردهای مخصوصی را در بر می گیرند.
پارتیشن تکجداره شیشه ای یکی از محبوب ترین جداکننده های این روزها در سراسر دنیاست که به علت قیمت مناسب و اجرای آسان، بسیار مورد توجه طراحان داخلی قرار گرفته است.

انواع پارتیشن تک جداره

  1. پارتیشن تکجداره فریم لس
  2. پارتیشن تکجداره فریم دار
  3. پارتیشن تکجداره چوبی / MDF

پارتیشن شیشه ای تک جداره فریم لس

این پارتیشن که ارزان ترین پارتیشن اداری ما در سولان و همچنین محبوب ترین ترند پارتیشن شیشه ای در سراسر دنیاست.
شیشه های یکپارچه و نمایی بدون هیچ گونه مانع فیزیکی و شفافیت مثال زدنی آن در محیط اداری، آن را به پر فروش ترین و بهترین پارتیشن اداری سال مبدل کرده است.

پارتیشن تک جداره فریم دار

در واقع پارتیشن های فریم دار می توانند در دو مدل شیشه ای و ام دی افی طراحی و اجراش شوند؛
_ پارتیشن تک جداره ام دی افی سبکی قدیمی تر و محبوب درمیان بسیاری از کاربران و خریداران شرکت های دولتیست که معمولاً تمایل به ترکیب آن با شیشه های دوجداره با پرده کرکره ای نیز رایج است.
تنوع رنگ ام دی اف و انعطاف پذیری فریم آلومینیومی این امکان را فراهم می کند تا بدون دغدغه رنگ، متناسب با سایر تجهیزات محیط اداری خود، پارتیشن دلخواهتان را تهیه کنید.
_ پارتیشن تک جداره شیشه ای ، متشکل است از یک کلاف 2_ 5 سانتی متری آلومینیومی خود ایستا که در هر ارتفاعی قابل سفارش است و یک لایه شیشه سکوریت با ضخامت 8 _ 10 سانتی متر.
این فریم ها مانند قاب عکس و بصورت پیش ساخته در کارخانه شاخته می شوند و در محل نصب با کنارهم قراردادن آن ها پلان پارتیشن بندی تکمیل می گردد.

مزیت پارتیشن اداری تک جداره

در محیط هایی که مساحت محدود است و نیاز است با حداقل هزینه پارتیشن بندی اداری را انجام دهیم، پارتیشن تک جداره بهترین انتخاب است.

اگر چه میزان کنترل صوت این نوع پارتیشن در مقایسه با نمونه دو جداره کمتر است ولی بازهم تا 35 درصد از صداهای محیط با حضور این نوع جداکننده اداری از بین خواهد رفت.

خرید پارتیشن اداری ارزان

با افزایش هزینه های ناشی از طراحی و تجهیز محیط اداری، اهمیت هزینه های ناشی از پارتیشن بندی بسیار حائز اهمیت است. در چنین شرایطی ما پیشنهاد می کنیم که از ارزان ترین پارتیشن اداری مجموعه سولان را در پروژه خود استفاده کنید.
پارتیشن تکجداره با داشتن فریمی باریک و جداره های فریم لس شیشه ای و نداشتن هیچگونه مانع در دید مخاطب، به بزرگ تر دیده شدن محیط کمک شایانی می کند.

راهنمای خرید پارتیشن اداری مدرن

برای خرید پارتیشن تکجداره شیشه ای لازم است تا در ابتدا محیط شما توسط کارشناس های برداشت کننده ما برسی شود. علت این مشاهدات و اندازه گیری جدا از بحث نقشه کشی، مرتبط است با برسی الزامات پیش از نصب پارتیشن که ما بتوانیم بهترین محصولمان را به شما معرفی کنیم.

بهترین پارتیشن الزاماً برای تمام پروژه ها یک محصول واحد نمی باشد، به همین خاطر و جهت راهنمایی بهتر، ما شما را به یک گفت و گوی دوستانه برای خرید مناسب ترین پارتیشن دعوت می کنیم:

شماره تماس:  09124573398

ویژگی های پارتیشن اداری شیشه ای

_ امکان عبور نور

با کاهش مساحت واحدهای اداری و وجود چند پنجره برای نورگیری ساختمان، نیاز به پخش یکنواخت نور در محیط اداری از الزامات طراحی بشمار می آید. پارتیشن های شیشه ای جایگزین تیغه های گچی هستند که بدون ایجاد مانع، نور را در محیط پخش می کنند.

_ عایق صوت

پارتیشن های شیشه ای در مقابل صوت مقاومت بالایی دارند و می توانند 20 الی 32 دسی بل صوت را در محیط کاهش دهند که این عدد در مقابل یک دیوارکناف بیشتر است. بسیاری پارتیشن های شیشه ای دوجداره را اکوستیک می پندارند اما در حقیقت ما بالاترین میزان مقاومت در برابر صوت را در این سبک پارتیشن ها داریم ولی کاملاً اکوستیک نمی باشند.

_ عایق حرارت

ضریب انتقال گرما در شیشه بالاست و به همین علت در محیط هایی که از پارتیشن شیشه ای استفاده می کنیم، مصرف انرژی گرمایی کاهش می یابد چراکه گرما در هر محیط محفوظ می ماند.

_ افزایش دید و شفافیت

از آنجایی که پارتیشن های شیشه ای مانعی برای دید نمی باشند، در کل محیط شفافیت و منظره یکپارچه خواهیم داشت. پارتیشن های شیشه ای برای مدیران یک شرکت نیز بسیار کاربردی هستند چراکه بدون نیاز به برسی خدمات انجام شده در پایان روز، با نیم ساعت قدم زدن در محیط شرکت می توان مشاهده کرد که هرکدام از نیروها مشغول چه کاری است و در صورت داشتن مشتری حضوری، میتوان برسی نمود که رفتار مشتری در مقابل کارشناسان مربوطه به چه شکل است.

توجه داشته باشید که وجود جداره های شیشه ای برای مشتری شما هم تجربه خوبی از خرید و یا همکاری را رقم می زند. وجود جداره های شیشه ای برای اشراف به محیط و توجه به این مسئله که شرکتی با شفافیت هرچه تمام درحال خدمت رسانی به مشتری خود می باشد، یکی از بهترین و ساده ترین راه های متقاعد کردن خریدار خدمات و یا کالای شماست!

_ ظاهری مدرن و زیبا

متریال فلز و شیشه از دست آوردهای معماری مدرن است و با استفاده از این دو محصول پارتیشن های شیشه ای شکل می گیرد. جدا از مبحث زیبایی، پارتیشن های شیشه ای یک محصول کاملاً مهندسی می باشد.

در مجموعه اندازه گیری ها در محل پروژه و اکثریت برش ها در کارخانه انجام می شود، لذا در محل پروژه خبری از برش و ایجاد آلودگی صوتی و محیطی وجود ندارد.