نمایش 1–9 از 23 نتیجه

فایل دو کشو سری F

3,950,000 تومان4,050,000 تومان
 • سبک: اداری و خانگی30
 • قابلیت سفارش ویژه ابعاد: دارد
 • طول فایل: 30 - 35 سانتی متر
 • عرض/عمق فایل: 60  سانتی متر
 • ارتفاع فایل: 50  سانتی متر
 • رنگ های قابل سفارش برای کالا:
 • بلوطی, سفید, مشکی, طوسی استایلیش, کرم , طرح بتن، طرح سنگ و …

کمد DB195 پادمان

نوع کاربری: اداری قابلیت سفارش ویژه ابعاد: ندارد طول: 90 ساتی متر عمق: 40 سانتی متر ارتفاع: 195 سانتی متر رنگ های قابل سفارش برای کالا: بلوطی, سفید, مشکی, طوسی استایلیش, کرم , طرح بتن و طرح سنگ

شلف فلزی کد SH04

11,750,000 تومان
کاربرد: مسکونی و اداری سبک: مدرن و مینیمال طول: 120 الی 200 سانتی متر عمق: 40 سانتی متر ارتفاع: 160 الی 240 سانتی متر

شلف فلزی کد SH03

15,950,000 تومان
کاربرد: مسکونی و اداری سبک: مدرن و مینیمال طول: 120 الی 200 سانتی متر عمق: 40 سانتی متر ارتفاع: 160 الی 240 سانتی متر

شلف فلزی کد SH02

5,310,000 تومان
کاربرد: مسکونی و اداری سبک: مدرن و مینیمال طول: 120 الی 200 سانتی متر عمق: 40 سانتی متر ارتفاع: 160 الی 240 سانتی متر

شلف فلزی کد SH01

3,470,000 تومان
کاربرد: مسکونی و اداری سبک: مدرن و مینیمال طول: 120 الی 200 سانتی متر عمق: 40 سانتی متر ارتفاع: 160 الی 240 سانتی متر

شلف دیواری SH01

1,700,000 تومان
کاربرد : مسکونی و اداری سبک: مدرن قابلیت سفارش ویژه ابعاد :ندارد جنس صفحه: mdf با روکش لمینیت مات/کتان/براق/چرمی جنس صفحه پشت کار: mdf طول: 130  سانتی متر عمق: 25  سانتی متر ارتفاع: 32  سانتی متر رنگ های قابل سفارش برای کالا: بلوطی تیره, بلوطی روشن, زرد الگانت, سفید, مشکی, طرح سنگ سفید, طرح سنگ مشکی, طوسی استایلیش, قرمز الگانت, کرم موکا, آبی اقیانوسی, آبی پترول, طرح بتن

کمد مدرن C15

11,500,000 تومان
کاربرد : مسکونی و اداری سبک: مدرن و مینیمال قابلیت سفارش ویژه ابعاد :دارد جنس صفحه: mdf با روکش لمینیت مات/کتان/براق/چرمی جنس صفحه پشت کار: mdf همرنگ بدنه طول: 80 سانتی متر عمق: 60 سانتی متر ارتفاع: 200 سانتی متر رنگ های قابل سفارش برای کالا: بلوطی تیره, بلوطی روشن, زرد الگانت, سفید, مشکی, طرح سنگ سفید, طرح سنگ مشکی, طوسی استایلیش, قرمز الگانت, کرم موکا, آبی اقیانوسی, آبی پترول, طرح بتن

کنسول مدرن کد C13

8,540,000 تومان9,490,000 تومان
 • کاربرد : مسکونی و اداری
 • سبک: مدرن و مینیمال
 • قابلیت سفارش ویژه ابعاد :دارد
 • جنس صفحه: mdf با روکش لمینیت مات/کتان/براق/چرمی
 • جنس صفحه پشت کار: mdf همرنگ بدنه
 • طول: 160 - 180  سانتی متر
 • عمق: 40 - 30 سانتی متر
 • ارتفاع: 80 - 90  سانتی متر
 • رنگ های قابل سفارش برای کالا: آبی اقیانوسی, آبی پترول, بلوطی تیره, بلوطی روشن, زرد الگانت, سفید, طرح سنگ سفید, طرح سنگ مشکی, طوسی استایلیش, قرمز الگانت, کرم موکا, مشکی

سوالات متداول

قیمت فایل اداری چقدر است؟

هزینه و قیمت هر فایلینگ اداری با توجه ‌به ابعاد، جنس مواد تشکیل ‌دهنده، نوع محصول، ویژگی‌ های ظاهری و بسیاری عوامل دیگر تعیین می‌شود؛ درنتیجه هیچ قیمت ثابتی برای این محصولات وجود ندارد.

جنس فایلینگ اداری از چیست؟

هر فایلینگ اداری معمولاً براساس کاربرد و مکان قرارگیری با مواد گوناگونی تولید می ‌شود. برای مواد تشکیل‌ دهنده این محصولات می ‌توان به آلومینیوم، چوب یا ام دی اف، شیشه یا ترکیبی از دو یا چند مواد اشاره کرد.

بهترین جنس فایل اداری کدام است؟

جنس هر فایلینگ اداری به موقعیت و کاربرد آن بستگی دارد؛‌ اما در بین همه موادی که برای تولید فایل‌ های اداری مورد استفاده قرار می ‌گیرند، ام دی اف بیشترین کاربرد و محبوبیت را دارد. محصولات تولید شده از MDF دارای رنگ ‌بندی دل‌نشین، ظاهری زیبا، مقاومت مطلوب، ‌امکان جا به‌ جایی آسان و موارد بسیار دیگر هستند.

انواع فایل های اداری ارزان و گران در جنس، طرح و اندازه‌ های گوناگونی تولید می‌شود. در هنگام خرید باید با توجه ‌به نکاتی که دلیل خرید محصول مورد نظرتان است، به سؤالات زیر پاسخ دهید:

1. فایل اداری شما قرار است از چه اسناد و مدارکی نگهداری کند؟
2. این فایلینگ قرار است در چه محلی قرار بگیرد؟
3. ابعاد محل قرارگیری و اندازه فایلینگ تناسب دارند؟
4. رنگ و طرح محصول با سایر لوازم اتاق متناسب است؟
5. هزینه محصول با توجه ‌به کیفیت آن مقرون ‌به ‌صرفه است؟
6. محصول کیفیت و مقاومت مناسبی دارد؟
7. مواد تشکیل ‌دهنده فایلینگ اداری طول عمر بالایی دارند؟

فایلینگ اداری چیست ؟

در ادارات و سازمان ‌ها از فایلینگ اداری به ‌منظور ایجاد نظم برای ذخیره و نگهداری کاغذ‌ها یا پرونده‌ ها استفاده می ‌شود. با پیشرفت تکنولوژی برخی از پرونده ‌های کاغذی شکلی الکترونیکی به خود گرفته ‌اند؛ اما هنوز هم نیاز به فایلینگ‌ها وجود دارند؛ ‌زیرا هنوز هم پرونده‌ های کاغذی کاربرد بیشتری نسبت به رقیب الکترونیکی خود دارند.

انواع فایلینگ اداری

فایلینگ ‌های اداری برای نظم دهی به اتاق و پرونده‌ ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این فایلینگ‌ها انواع گوناگونی دارند که با توجه‌ به نیاز، فضای اتاق و اهمیت پرونده‌ها می توان مناسب ترین آن ها را انتخاب کرد. در ادامه نگاهی به انواع فایلینگ اداری و کاربردهای آن‌ها می‌اندازیم.

 • کمد

کمدهای اداری برای تمامی دفاتر اداری که با حجم بالایی از اسناد و پرونده‌ ها سروکار دارند، مناسب هستند. این کمدها از به‌ هم ‌ریختگی اسناد، آسیب به پرونده‌ها یا سرقت و گم‌ شدن برگه ‌ها جلوگیری می‌کنند.

 • لاکر

لاکرها چهارچوب ‌هایی دارای در هستند که کاربردهایی وسیع دارند. در محیط‌های اداری این لاکرها معمولاً برای نگهداری لوازم شخصی کارکنان کاربرد دارند. تنها تفاوت این فایلینگ اداری با کمدهای اداری در کاربرد آن است. این دو محصول قابلیت به کار رفتن به ‌جای یکدیگر را دارند.

 • فایل سه کشو

فایل سه کشو بخشی از محصولات اداری است که وظیفه نگهداری از پوشه ‌ها، اسناد، مدارک و لوازم شخصی را بر عهده دارد. این محصول جای کمی نیاز داشته و به‌ راحتی در کنار میز کار قرار می‌ گیرد. به نسبت کمدهای اداری یا لاکرها، فایل‌ های سه کشو ظرفیت کمتری برای نگهداری مدارک مهم دارند و برای هر نفر یا نهایتاً هر دو نفر قابل استفاده است.

 • کمد پرینتر

یکی از کاربردی‌ترین محصولات در دسته ‌بندی فایلینگ اداری، کمد پرینتر است. این محصول علاوه بر اینکه پرینتر را از آسیب و ضربه در امان نگه می‌دارد، با داشتن کشو یا کمد محلی را برای نگهداری کاغذ و لوازم پرینتر یا اسناد و مدارک فراهم می‌ کند.

 • قفسه اسناد مالی

معمولاً اسناد مالی در ادارات به کمک زونکن‌ ها نگهداری می‌ شوند؛ در نتیجه قفسه ‌ای برای نگهداری این اسناد مناسب است که گنجایش زونکن را داشته باشد. این قفسه‌ ها معمولاً دارای طبقاتی مستطیل شکل با ارتفاعی کمی بیشتر از ازتفاع زونکن هستند. امروزه برای سهولت بیشتر، استفاده از قفسه‌ های ریلی محبوبیتی خاص پیدا کرده است.

 • کنسول اداری

میز کنسول‌ های اداری نسبت به سایر فایلینگ ‌های اداری جلوه مدرن ‌تری دارند. کنسول اداری از لوازم جانبی میزهای اداری است. این محصول نیاز به فضای بیشتر را برآورده کرده؛ اما نسبت به کمدها و قفسه ‌ها گنجایش کمتری دارد. این کنسول‌ ها می ‌توانند برای قرار گرفتن استاد و مدارک، زونکن‌ ها و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار بگیرند. سطح روی این کنسول ‌ها به نحوی طراحی شده است که می ‌توان از آن به‌ عنوان میز تلویزیون یا محلی برای قرار دادن گلدون یا لوازم تزئینی استفاده کرد.

 • کمد لباس

با وجود اینکه همه مشاغل نیاز به تعویض لباس ندارند؛ ‌اما کمد لباس در ادارات یک فایلینگ اداری مورد نیاز است. حتی اگر نیازی به تعویض لباس وجود نداشته باشد، این محصول می ‌تواند برای نگهداری لوازم شخصی کارکنان و به ‌عنوان جایگزینی برای لاکرها مورد استفاده قرار بگیرد.

اندازه فایلینگ اداری استاندارد

فایلینگ ‌های اداری این قابلیت را دارند تا براساس نیاز در ابعاد و اندازه ‌های گوناگون تولید شوند؛‌ اما به ‌طور معمول برای اندازه آن ‌ها استانداردی کلی در نظر گرفته می‌ شود. این اندازه استاندارد باتوجه ‌به کاربرد محصول متفاوت است. به‌ عنوان‌ مثال اگر کاربرد فایلینگ اداری برای نگهداری زونکن باشد، معمولاً در 4 یا 5 قفسه و برای دو اندازه زونکن طراحی می ‌شود.
اندازه هر فایلینگ اداری علاوه بر کاربرد آن، به جنس محصول نیز بستگی دارد. موارد دیگری که بر روی اندازه استاندارد تأثیرگذار است، چرخ‌ دار بودن یا نبودن محصول، قابلیت حمل آن و متحرک بودن یا نبودن فایل اداری مورد نظر است.

برای خرید فایل اداری چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

 • کیفیت موادی که برای تولید فایل اداری مورد استفاده قرار گرفته است.
 • کاربرد فایلینگ اداری
 • محل قرارگیری فایل اداری
 • طراحی و ساختار محصول
 • ابعاد متناسب، استاندارد و مناسب محیط
 • مقاومت محصول برای نگهداری اسناد یا مدارک
 • رنگ فایل اداری و تناسب آن با محیط
 • قیمت مناسب و مقرون ‌به ‌صرفه در کنار کیفیت مطلوب

کمد اداری بهتر است یا قفسه اداری ؟

کمد و قفسه‌ های اداری از نظر ظاهری، عملکردی و ابعاد تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. تنها یک ویژگی مهم وجود دارد، آن هم داشتن درب برای کمد برخلاف قفسه است. این ویژگی سبب می‌شود تا امنیت کمد بیشتر از قفسه باشد. همین وجود درب باعث می‌شود که در صورت وجود به ‌هم ‌ریختگی در طبقات، قفسه ظاهری آشفته داشته باشد؛ درحالی‌ که کمد همچنان نظم را نشان می‌دهد.
وجود درب برای کمد اداری استفاده بیشتر از mdf را در بردارد؛ در نتیجه هزینه کمد معمولاً کمی بیشتر از قفسه است. تفاوت دیگر به دلیل عدم وجود در دسترسی راحت‌تری نسبت به کمد دارد که همین امر هم امنیت آن را پایین آورده است.

کردنزا اداری یا کنسول اداری مدرن

برای کردنزا تعاریف متعددی وجود دارد؛‌ اما در حالت کلی کردنزا را می‌ توان میز کناره‌ ای، کمدی کوچک یا کابینتی در بسته توصیف کرد که محلی مناسب برای نگهداری کاغذ،‌ اسناد و مدارک یا لوازم اداری هستند.

این محصول شباهت زیادی به کنسول‌ها داشته و به همین دلیل با نام کنسول اداری مدرن نیز شناخته می ‌شود و تفاوت آن با کنسول در این است که این محصول این قابلیت را دارد تا بخش ‌هایی مانند کتابخانه یا فضاهای مختلف نگهداری به طراحی آن اضافه شود.