کمد DB195 پادمان

نوع کاربری: اداری قابلیت سفارش ویژه ابعاد: ندارد طول: 90 ساتی متر عمق: 40 سانتی متر ارتفاع: 195 سانتی متر رنگ های قابل سفارش برای کالا: بلوطی, سفید, مشکی, طوسی استایلیش, کرم , طرح بتن و طرح سنگ

کمد مدرن C15

11,500,000 تومان
کاربرد : مسکونی و اداری سبک: مدرن و مینیمال قابلیت سفارش ویژه ابعاد :دارد جنس صفحه: mdf با روکش لمینیت مات/کتان/براق/چرمی جنس صفحه پشت کار: mdf همرنگ بدنه طول: 80 سانتی متر عمق: 60 سانتی متر ارتفاع: 200 سانتی متر رنگ های قابل سفارش برای کالا: بلوطی تیره, بلوطی روشن, زرد الگانت, سفید, مشکی, طرح سنگ سفید, طرح سنگ مشکی, طوسی استایلیش, قرمز الگانت, کرم موکا, آبی اقیانوسی, آبی پترول, طرح بتن

کنسول مدرن کد C05

6,380,000 تومان6,950,000 تومان
 • کاربرد : مسکونی و اداری
 • سبک: مدرن و مینیمال
 • قابلیت سفارش ویژه ابعاد :دارد
 • جنس صفحه: mdf با روکش لمینیت مات/کتان/براق/چرمی
 • جنس صفحه پشت کار: mdf همرنگ بدنه
 • طول: 100 - 80  سانتی متر
 • عمق: 40  سانتی متر
 • ارتفاع: 80 - 90  سانتی متر
 • رنگ های قابل سفارش برای کالا: آبی اقیانوسی, آبی پترول, بلوطی تیره, بلوطی روشن, زرد الگانت, سفید, طرح سنگ سفید, طرح سنگ مشکی, طوسی استایلیش, قرمز الگانت, کرم موکا, مشکی

کنسول مدرن کد C12

9,730,000 تومان9,870,000 تومان
 • کاربرد : مسکونی و اداری
 • سبک: مدرن و مینیمال
 • قابلیت سفارش ویژه ابعاد: دارد
 • جنس صفحه پشت کار: mdf همرنگ بدنه
 • طول: 120 سانتی متر
 • عمق: 40 - 30  سانتی متر
 • ارتفاع:  90  سانتی متر
 • رنگ های قابل سفارش برای کالا: بلوطی تیره, بلوطی روشن, زرد الگانت, سفید, مشکی, طرح سنگ سفید, طرح سنگ مشکی, طوسی استایلیش, قرمز الگانت, کرم موکا, آبی اقیانوسی, آبی پترول, طرح بتن

سوالات متداول

نحوه ارسال کمد اداری چگونه است؟

نحوه ارسال کمد اداری به شهر و محل تحویل بستگی دارد. برای شهر تهران حمل و تحویل به صورت مونتاژ یا دمونتاژ با نصب در محل انجام می شود؛ اما برای شهرستان ها به دلیل وجود داشتن محدودیت ابعاد کار به صورت کاملاً مونتاژ شده تحویل داده می شود.

کمد زونکن اداری چه ویژگی هایی دارد؟

زونکن ها ساختار و اندازی ای متفاوت نسبت به سایر اقلام مانند دفتر یا پرونده دارند. همچنین مقاومت زونکن ها بیشتر از پرونده های کاغذی بوده و جای بیشتری نیز اشغال می کنند. به خاطر ویژگی های زونکن کمدهای زونکن اداری معمولاً دارای 3 تا 5 قفسه هستند. این قفسه ها در دو اندازه برای انواع زونکن طراحی می شوند.

کمد اداری چیست؟

یکی از لوازم مهم و اساسی در محیط های اداری یا دفاتر کاری، کمد اداری است. با اینکه پیشرفت تکنولوژی سبب شده تا بتوانیم از فایل های دیجیتال استفاده کنیم؛ اما هنوز هم نیاز به نگهداری پرونده ها و اوراق کاغذی داریم. از لوازم کاربردی برای نگهداری این گونه اقلام کمدهای اداری هستند.

کمدهای اداری قفسه هایی برای ایجاد نظم در محیط های اداری بوده و با توجه به نیاز تولید می شوند. این کمدها می توانند برای امنیت بیشتر یا ایجاد نظم ظاهری بیشتر برای محیط، با درب طراحی شوند. کمد بایگانی ابعاد گوناگونی دارد و با جنسی کاربردی و مناسب تولید می شود.

انواع طرح کمد اداری

 • کمد اداری کشویی
 • کمد اداری دارای قفسه
 • کمدهای اداری درب دار
 • کمدهای اداری چرخ دار

راهنمای خرید کمد اداری خاص

فایلینگ اداری در ابعاد، جنس و رنگ های گوناگونی تولید می شوند تا بتوانند جوابگوی نیازهای متنوع دفاتر کاری و محیط های اداری باشند. شما می توانید کمد اداری مورد نیازتان را از بخش محصولات و با توجه به رنگ و ابعاد مورد نیازتان انتخاب کنید.

در صورتی که هنوز نتوانسته اید کمد بایگانی مناسب خود را انتخاب کنید یا نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، می توانید در بخش ارتباط با ما سؤال خود را مطرح کنید تا در کوتاه ترین زمان توسط مشاوران ما به پاسخ سؤالتان برسید.

قیمت کمد اداری ام دی اف

کمدهای اداری دارای جنس های گوناگونی هستند. آلومینیوم، چوب یا ام دی اف و شیشه از موادی هستند که در تولید این محصولات اداری به کار می روند. در میان همه این اجناس ام دی اف کاربرد بیشتری دارد.

کمد بایگانی ساخته شده از ام دی اف سبک، زیبا و کاربردی بوده و در ابعاد و رنگ های مورد نیاز تولید می شود. این کمدها می توانند در انواع درب دار یا کشودار نیز طراحی شوند. با اینکه جا به جایی این کمدها راحت است؛ اما می شود برای راحتی بیشتر برای جا به جایی در زیر آن ها از چرخ استفاده کرد.

قیمت کمد بایگانی به چه عواملی وابسته است؟

قیمت این کمدها به عوامل متعددی بستگی دارد و نمی توان یک قیمت نهایی برای کمد اداری ام دی اف تعیین کرد. ابعاد و طرح از مهم ترین عوامل تأثیر گذار بر قیمت این محصول هستند. بعد از آن مواردی مانند استفاده از درب یا چرخ می تواند در قیمت تمام شده این کمدها اثر بگذارد. نوع ام دی اف و رنگ هم می توانند از عوامل مؤثر بر قیمت باشند.

کمد بایگانی اداری چیست؟

کمدهای بایگانی اداری برای نگهداری و دسته بندی اسناد، پرونده ها و مدارک استفاده می شوند. این اسناد و مدارک اکثراً برگشت ناپذیر هستند و در نتیجه نیاز به مراقبت ویژه دارند. این پرونده ها باید از آسیب های محیطی و امکان وارد شدن خسارت یا دزدی در امان باشند. کمد بایگانی اداری محصولی پرکاربرد برای نگهداری از این پرونده ها و اسناد است.

کمدهای بایگانی اداری در انواع افقی، عمودی، کشویی، پایه دار یا بدون پایه، چرخ دار یا بدون چرخ، درب دار یا بدون درب تولید می شوند. این کمدها علاوه بر ابعاد استاندار امکان تولید در اندازه های مورد نیاز را دارند. این کمدها نیز در جنس های مختلفی تولید می شوند که برخی از این اجناس قابلیت ضد حریق بودن را هم دارد. البته با توجه به این ویژگی ها هزینه تمام شده کمد بایگانی افزایش می یابد.

خرید کمد اداری شیک سولان فرنیچر

کمدهای اداری سولان فرنیچر طرفداران بسیاری دارند. کمد اداری سولان فرنیچر یکی از تجهیزات مورد نیاز در هر محیط اداری است که شما می توانید به راحتی و با چند حرکت ساده و با مراجعه به بخش محصولات، شیک ترین کمدهای اداری را مشاهده کرده و مناسب ترین آن ها را با توجه به ایده آل های خود انتخاب کنید.

ابعاد استاندارد کمد اداری

ابعاد قطعی برای کمدهای اداری وجود ندارد؛‌ زیرا اندازه مناسب این کمدها با توجه به کارکرد آن ها تعیین می شود. با این حال کمدهای اداری در دو دسته بندی کلی قرار می گیرند.

دسته اول کمدهای اداری ایستاده هستند که معمولاً در بایگانی ها استفاده می شوند و ارتفاع تقریبی 2 متر دارند.

دسته دوم کمدهای اداری کوتاه هستند که تنها بخشی از فضای محیط کار را اشغال می کنند. این کمدها ارتفاع تقریبی 60 – 70 سانتی متری دارند. عرض کمد نیز معمولاً بین 40 الی 60 سانتی متر است.

کمد ام دی اف اداری | کمد چوبی اداری

محبوب ترین و کاربردی ترین جنس برای کمدهای اداری ام دی اف است. کمد چوبی اداری با جنس ام دی اف سبک و زیبا طراحی می شود. کمد ام دی اف اداری در رنگ بندی متنوع وجود داشته و امکان ایجاد ترکیبی عالی با سایر لوازم محیط اداری را فراهم می کند.

جدیدترین کمدهای اداری ارزان

کمدهای اداری با توجه به ابعاد، جنس و طرحشان قیمت گذاری می شوند. معمولاً مدل هایی با طراحی جدید توجه بیشتری را به خود جلب کرده و گران تر هستند. با این حال ما در این مجموعه این امکان را فراهم کردیم تا جدیدترین و به روز ترین کمدهای اداری را با کیفیت بالا و قیمتی اکونومی خریداری کنید.